Niespodzianka - skok ze spadochronem

Dziś jest: Czwartek, 19 maja 2022, Imieniny: Mikołaja, Piotra
Promocje i ogłoszenia »

Turystyka aktywna

2014-06-25

Niespodzianka - skok ze spadochronem

Wielkie okazje takie jak urodziny, wieczór kawalerski/panieński, wszelkie ważne jubileusze, zdanie matury czy ukończenie studiów wymagają starannej oprawy. Dotyczy to także stosownego podarunku. Powinien być on taki, że zapadnie w pamięć – po prostu nietuzinkowy. A cóż lepiej zapada w pamięć, niż to, co wyzwala w nas ogromne emocje?


Podniecająca dawka adrenaliny

Dlatego też od pewnego czasu również w Polsce modne są sporty ekstremalne takie jak paralotniarstwo, nurkowanie, skoki na bungee, lotnictwo, oraz skoki ze spadochronem. To nie tylko okazja do udowodnienia sobie odwagi i wytrzymałości tak fizycznej jak i psychicznej, ale i dobry, zdrowy wysiłek fizyczny. A wiążąca się z nim, solidna dawka adrenaliny i endorfin prawdziwie oczyszcza ludzki umysł – daje nam radość i wyzwala niesamowitą energię. To także środek do odstresowania się, uspokojenia, oderwania od codzienności w pracy. I świetny pomysł na oryginalny prezent.Czemu akurat spadochron?

Każdy ma własne marzenia. Jeśli jednak wiemy, że dana osoba do obdarowania ogólnie myśli o sportach ekstremalnych, to właśnie skok ze spadochronem wydaje się być najlepszy na sam początek tej wielkiej przygody. Przede wszystkim odbywa się on zawsze z asystą doświadczonego instruktora. Dzięki temu jest bezpieczniejszy niż skakanie na bungee czy paralotniarstwo (w przypadku tego pierwszego istnieje zawsze niewielkie ryzyko zerwania się liny, a w drugim – zalecenia z wiatrem daleko poza nasz bezpieczny rejon. Spadochron znakomicie chroni nas przed zderzeniem z ziemią, a w dodatku taki lot trwa wystarczająco długo, by móc nacieszyć się szybowaniem w przestworzach.

Jeśli mamy więc pewność, że solenizant czy jubilat nie boi się skakać i naprawdę o tym marzy, możemy zdecydować się na wykupienie mu gotowego skoku, nadzorowanego przy pomocy wykwalifikowanego personelu i realizowanego przy pomocy nowoczesnego sprzętu. Wejściówki na skoki spadochronowe można wykupić na przykład na stronie http://www.katalogmarzen.pl/pl/k/Skoki-spadochronowe. Prezent taki można wykupić i zrealizować w kilku większych miastach Polski, w danym okresie czasu do wyboru - zwykle kilkumiesięcznym.


» Odpowiedz

Opinie i komentarze (0)

fotoreportaze
Jeśli szukasz kredyt lub pożyczki na swój wymarzony i wgzotyczny wyjazd skorzystaj z oferty naszych partnerów finansowych, serwisów 7kredyt.pl oraz Internetowego Domu Kredytowego KredytHouse.pl

Sonda

Gdzie w tym roku spędzisz urlop?

W kraju, nad morzem

W kraju, nad jeziorem

W kraju, w górach

Za granicą

Najnowsze firmy w bazie

Tanie Bilety Lotnicze

Centrum Rezerwacji Lotów - tanie loty do większości lotnisk na świecie. Ponad 1000...

Bieszczady - noclegi pokoje...

Portal o Bieszczadach dla miłośników tych pięknych gór oraz dla tych co dopiero...

Newsletter

Jeżeli chcesz być informowany o nowościach w serwisie 7travel.pl, dodaj swój e-mail:

Portal 7travel.pl: Komunikaty | Reklama w serwisie | Zostań redaktorem | Współpraca z portalem 7travel.pl | Napisz do nas

Fora 7travel.pl: Hotele | Austria | Chorwacja | Grecja | Hiszpania | Turcja | Egipt | Maroko | Suwalszczyzna

© Copyright by 7travel.pl, 2009-2014